Trabzon’un Of ilçesi Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Belediyesi’nin personelinin maaş kartlarını yerli ödeme sistemi TROY’a taşıma kararı aldıklarını duyurdu. Başkan Sarıalioğlu yaptığı yazılı açıklamada, Halk Bankası ile gerçekleştirdikleri görüşmeler sonucunda, belediye personelinin maaş kartlarını TROY sistemine geçirme anlaşmasını sağladıklarını ifade etti.
Açıklamada, “Of Belediyesi ailesi olarak Halk Bankası ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, mesai arkadaşlarımızın tüm kartlarının, yerli ve milli TROY kart sistemine geçirilmesi için anlaşmalarımızı sağladık. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Hayırlı olsun.” ifadelerine yer verildi.
Ayrıca, Başkan Sarıalioğlu, belediyenin İsrail zulmüne karşı boykotlarına devam ettiğini vurgulayarak, bu tür adımların yerli ve milli ekonomiye destek olma amacını taşıdığını belirtti.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.