Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, İyi Parti’den istifa edip Ak Parti’ye katılmasının ardından katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. Belediye başkanlığına aday olma ihtimalini değerlendiren Hatipoğlu, “Ben tabii ki istiyorum. Aday olma ihtimalim var. Tabii ki ben de isterim ama karar sayın Cumhurbaşkanımızda. Ben memleketimde 25 yıldır hizmet görmeyen bir sanayiciyim. Eskişehir’i AK Parti belediyeciliğiyle tanıştırmak istiyorum.” şeklinde konuştu. Hatipoğlu, adaylık için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayının beklediğini ifade etti.
EKONOMİ
24 Temmuz 2024EKONOMİ
24 Temmuz 2024EKONOMİ
24 Temmuz 2024EKONOMİ
24 Temmuz 2024EKONOMİ
24 Temmuz 2024EKONOMİ
24 Temmuz 2024EKONOMİ
24 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.