Voleybol Kadınlar CEV Challenge Kupası’nda 16’lı final ilk maçında Nilüfer Belediyespor, deplasmanda Hırvatistan’ın Marina Kastela takımını 3-0 mağlup etti. Setlerin skorları 15-25, 18-25, 11-25 olarak gerçekleşirken, Nilüfer Belediyespor, toplamda 61 dakika süren mücadeleden galip ayrıldı.
Lila Şengün, Yordanova, Beliz Başkır, Gicquel, Künzler, Deniz Uyanık’tan oluşan Nilüfer Belediyespor, üstün performansıyla dikkat çekti. Bu net galibiyetle Nilüfer Belediyespor, CEV Challenge Kupası’nda çeyrek finale yükselme yolunda önemli bir adım attı.
Rakiplerine karşı üstün bir oyun sergileyen Nilüfer Belediyespor, 15 Kasım’da Bursa’da Cengiz Göllü Salonu’nda yapılacak rövanş maçına büyük bir avantajla çıkacak. Taraftarlar, çeyrek finale yükselme umudunu canlı tutuyor.
EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.