Bursa’nın Mudanya ilçesinde yaklaşık 3 yıl önce kurulan Bursa Kürek Kulübü, Eski milli sporcu ve antrenör Ozan Yelaldı öncülüğünde farklı meslek gruplarından yaklaşık bin 700 kişiyi kürek sporuyla tanıştırdı. Kulüp, Gemlik Körfezi’nde düzenlediği antrenmanlarla amatör sporculara sağlıklı bir yaşam ve şampiyonalarda başarı elde etme fırsatı sunuyor. Güzelyalı Marina’dan tekneleriyle açılan sporcular, sabahın ilk ışıklarında denizde kürek çekerek hem güne enerjik başlıyor hem de bu keyifli sporun tadını çıkarıyor.
EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024EKONOMİ
23 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.