Erzurumspor FK, Trendyol 1. Lig’de bu sezon oynadığı 12 müsabakada elde ettiği 16 puanla ligde 9. sıraya yerleşti. Mavi-beyazlı ekip, 12 maçta 4 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 mağlubiyet alarak 12 gol atıp kalesinde 9 gol gördü.
Transfer yasağı nedeniyle geçen sezonun kadrosuyla mücadele eden Erzurumspor FK, teknik direktör Hakan Kutlu yönetiminde çalışmalarına devam ediyor. İç sahada oynanan 6 maçta 3 galibiyet, bir beraberlik ve 2 yenilgi yaşayan ekip, deplasmandaki 6 karşılaşmada ise bir galibiyet, 3 beraberlik ve 2 yenilgi aldı.
Erzurumspor FK’de Eren Tozlu, 5 golle takımının en golcü oyuncusu olurken, Özgür Sert, Muhammed Furkan Özhan, Celal Hanalp, Roshuovel ve Yakup Kırtay da skora katkı sağladı. Takımın ligdeki 12 haftalık performansı değerlendirilirken, 25 sarı kartla cezalandırılması dikkat çeken bir diğer detay oldu. Erzurumspor FK, milli maç arasının ardından 24 Kasım Cuma günü Sakaryaspor’a konuk olacak.
EKONOMİ
24 Temmuz 2024EKONOMİ
24 Temmuz 2024EKONOMİ
24 Temmuz 2024EKONOMİ
24 Temmuz 2024EKONOMİ
24 Temmuz 2024EKONOMİ
24 Temmuz 2024EKONOMİ
24 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.