Bölgedeki yüksek rakımlı yaylalarda kışın ilk kar yağışı gerçekleşti ve doğa, beyaz bir örtüyle kaplandı. Huser Yaylası’nda ise karın ardından oluşan sis bulutları, etkileyici ve göz alıcı bir manzara oluşturdu.
Güneysu ilçesinin Handüzü Yaylası ile İkizdere ilçesi Çağrankaya Yaylası’nda da yağış aralıklarla etkisini gösterdi. Yayla manzaraları, bembeyaz örtüyle kaplanmış ağaçlar ve oluşan sis bulutlarıyla adeta bir tabloyu andırıyor.
Yüksek rakımlı yaylalarda yaşayan vatandaşlar, doğanın bu güzellikleri karşısında keyifli anlar yaşıyor. Ancak yetkililer, halen bölgede bulunan vatandaşlara artık kalmamaları konusunda uyarılarda bulundu. Kışın zorlu koşulları nedeniyle güvenlikleri için alınan bu önlemler, vatandaşların sağlığına yönelik bir tedbirdir.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.