DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21618921,21%
İstanbul
18°

AÇIK

17:01

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Trendyol 1. Lig’de İlk Yarı Son Beş Haftanın Maç Programı Belli Oldu

Trendyol 1. Lig’de İlk Yarı Son Beş Haftanın Maç Programı Belli Oldu

Trendyol 1. Lig'in ilk yarısındaki son beş haftanın maç programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından açıklanan maç programına göre, 1. Lig'de heyecan dolu karşılaşmalar izleyiciyle buluşacak.

ABONE OL
13 Kasım 2023 19:01
Trendyol 1. Lig’de İlk Yarı Son Beş Haftanın Maç Programı Belli Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Trendyol 1. Lig’in ilk yarısındaki son beş haftanın maç programı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından açıklandı. İşte 13. Hafta’dan 17. Hafta’ya kadar olan maçların programı:

13. Hafta:

  • 24 Kasım Cuma: 13.00 Sakaryaspor-Erzurumspor FK (Yeni Sakarya Atatürk)
  • 25 Kasım Cumartesi: 13.30 Bodrum FK-Adanaspor (Bodrum İlçe)
  • 25 Kasım Cumartesi: 13.30 Teksüt Bandırmaspor-Astor Enerji Şanlıurfaspor (Bandırma 17 Eylül)
  • 25 Kasım Cumartesi: 16.00 Ümraniyespor-Boluspor (Ümraniye Belediye Şehir)
  • 25 Kasım Cumartesi: 19.00 Bitexen Giresunspor-Kocaelispor (Çotanak Spor Kompleksi)

14. Hafta:

  • 1 Aralık Cuma: 20.00 Adanaspor-Ahlatcı Çorum FK (Yeni Adana)
  • 1 Aralık Cuma: 20.00 Kocaelispor-Ümraniyespor (Yıldız Entegre Kocaeli)
  • 2 Aralık Cumartesi: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe)
  • 2 Aralık Cumartesi: 13.30 Tuzlaspor-Teksüt Bandırmaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
  • 2 Aralık Cumartesi: 16.00 Boluspor-Eyüpspor (Bolu Atatürk)
  • 2 Aralık Cumartesi: 19.00 Astor Enerji Şanlıurfaspor-Bodrum FK (11 Nisan)

15. Hafta:

  • 9 Aralık Cumartesi: 13.30 Bodrum FK-Tuzlaspor (Bodrum İlçe)
  • 9 Aralık Cumartesi: 13.30 Teksüt Bandırmaspor-Kocaelispor (Bandırma 17 Eylül)
  • 9 Aralık Cumartesi: 16.00 Ümraniyespor-Ankara Keçiörengücü (Ümraniye Belediyesi Şehir)
  • 9 Aralık Cumartesi: 19.00 Sakaryaspor-Bitexen Giresunspor (Yeni Sakarya)
  • 10 Aralık Pazar: 13.30 Ahlatcı Çorum FK-Erzurumspor FK (Çorum Şehir)
  • 10 Aralık Pazar: 13.30 Manisa FK-Adanaspor (Mümin Özkasap)
  • 10 Aralık Pazar: 16.00 Gençlerbirliği-Göztepe (Eryaman)
  • 10 Aralık Pazar: 19.00 Eyüpspor-Astor Enerji Şanlıurfaspor (Eyüp)
  • 11 Aralık Pazartesi: 20.00 Altay-Boluspor (Alsancak Mustafa Denizli)

16. Hafta:

  • 15 Aralık Cuma: 20.00 Bitexen Giresunspor-Gençlerbirliği (Çotanak Spor Kompleksi)
  • 16 Aralık Cumartesi: 13.30 Erzurumspor FK-Ümraniyespor (Erzurum Kazım Karabekir)
  • 16 Aralık Cumartesi: 16.00 Boluspor-Manisa FK (Bolu Atatürk)
  • 16 Aralık Cumartesi: 19.00 Göztepe-Eyüpspor (Gürsel Aksel)
  • 17 Aralık Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Teksüt Bandırmaspor (Aktepe)
  • 17 Aralık Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Sakaryaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
  • 17 Aralık Pazar: 16.00 Adanaspor-Altay (Yeni Adana)
  • 17 Aralık Pazar: 19.00 Kocaelispor-Bodrum FK (Yıldız Entegre Kocaeli)
  • 18 Aralık Pazartesi: 20.00 Astor Enerji Şanlıurfaspor-Ahlatcı Çorum FK (11 Nisan)

17. Hafta:

  • 22 Aralık Cuma: 20.00 Eyüpspor-Erzurumspor FK (Eyüp)
  • 23 Aralık Cumartesi: 13.30 Bodrum FK-Göztepe (Bodrum İlçe)
  • 23 Aralık Cumartesi: 13.30 Manisa FK-Astor Enerji Şanlıurfaspor (Mümin Özkasap)
  • 23 Aralık Cumartesi: 16.00 Ümraniyespor-Bitexen Giresunspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)
  • 23 Aralık Cumartesi: 19.00 Sakaryaspor-Kocaelispor (Yeni Sakarya Atatürk)
  • 24 Aralık Pazar: 13.30 Teksüt Bandırmaspor-Adanaspor (Bandırma 17 Eylül)
  • 24 Aralık Pazar: 16.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman)
  • 24 Aralık Pazar: 19.00 Altay-Ankara Keçiörengücü (Alsancak Mustafa Denizli)
  • 25 Aralık Pazartesi: 20.00 Ahlatcı Çorum FK-Boluspor (Çorum Şehir)

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.